FINALKOM s.r.o.

Kariéra

Aktuálně nabízené pozice

V současné době nabízíme pozice:

- STROJNÍK pracovních strojů - POSÁDKA NA FINIŠERU/VÁLCI

  - požadavky: řid. průkaz B,T nebo vyšší, platný strojnický průkaz, praxe min. 2 roky v řízení a ovládání zemního válce, časovou flexibilitu (nerovnoměrně rozvržená pracovní doba), spolehlivost

  - nabízíme: férové jednání, odpovídající platové ohodnocení, pracovní oblečení a obuv, proplacené 100% přesčasy, možnost rozšíření vzdělání

 - náplň práce: obsluha asfaltového finišeru nebo válce, pokládka asfaltových směsí v rámci Plzeňského kraje (okres Klatovy, Domažlice)

- STAVEBNÍ MISTR

  - požadavky: řid.průkaz B, praxe v oboru dopravních staveb min. 5let, flexibilita, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, schopnost vést lidi, nekonfliktní typ

  - nabízíme: férové jednání, odpovídající platové ohodnocení, pracovní oblečení a obuv, proplacené 100% přesčasy, příspěvky na telefon

  - náplň práce: vedení dělníků na stavbě, komunikace se stavebním dozorem, zajišťování dozásobení stavby, samostatné řešení drobných problémů v rámci stavby, rozdělení prací a kontrola jejich provedení a kvality, plánování výroby

- ZEDNÍK/POKLADAČ

  - požadavky: řid.průkaz B, vyučený v oboru nebo praxe s pokládkou zámk. dlažeb, bet. obrub, flexibilita, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost

  - nabízíme: férové jednání, odpovídající platové ohodnocení, pracovní oblečení a obuv, proplacené 100% přesčasy

  - náplň práce: pokládka obrubníků, zámkových dlažeb a další stavební práce

Práce jsou realizovány v rámci Plzeňského kraje, především v okresech Domažlice a Klatovy. Pro víde informací kontaktuje p. Hájka (777 164 470)  nebo p. Škampu (602 194 037).

Kontaktujte nás

Sídlo: Kocourov 36, 339 01 Mochtín
E-mail: finalkom@seznam.cz
IČ: 02877155
DIČ: CZ02877155

Vladimír Hájek
Jednatel firmy
+420 777 164 470

Pavel Škampa
Společník firmy
+420 602 194 037

Aleš Ligas
Rozpočty, administrativa
+420 777 118 828